POMPĖJOS KROSNYS

Mūsų Itališkos krosnys gaminamos iš specialių rankų darbo karščiui atsparių plytų. Šios plytos užtikrina teisingą "minkštą" ir ilgalaikį šilumos perdavimą ruošiamiems produktams. Dėl storų sienelių ir geros šilumos izoliacijos krosnis ilgai išlaiko šilumą (Jei vakare kepamos picos (350-400 C), ryte rasit apie 150-200 C, o po 24 val. - 80 C).

MALKINĖS PICŲ KROSNYS

Daugelis picerijų ir kavinių džiugina klientus picomis iš mūsų gaminamų krosnių. Toks picų pečius suteikia picai nepakartojamo aromato, o kraštelis yra traškus. Picos kepimas užtrunka vos 1,5-2 minutes. 

MOBILIOS KROSNYS

Mobilios malkinės duonkepės dažniausiai yra reikalingos kai reikia sumažinti jų svorį. Tai yra geriausias būdas, kai krosnį reikia įkelti į patalpų vidų. Taip pat toks picų pečius gali būti montuojamas ant automobilinės priekabos. Tada visa konstrukcija yra papildomai sustiprinama metaliniu žiedu.

DUONKEPĖ

Ši krosnies konstrukcija buvo pasirinkta dėl to, kad nebuvo kito būdo jos įkelti į patalpų vidų. Pečius buvo mūrijamas ant paruošto pagrindo vietoje.

PICŲ KROSNYS PICERIJOMS

110 cm krosnis, svoris - 800 kg. Technikos pagalba įkėlimas yra gana paprastas. Vietoje bus klijuojama mozaika.

KROSNYS AUTOMOBILIUSE

Daugelis mobilių priekabų ir mašinų naudoja mūsų statytas picų krosnis. Krosnis yra statoma prieš statant visą kitą įrangą.

KROSNIS PO MEDŽIU

Kartais mūsų užsakovai nori patys pastatyti išskirtinio dizaino krosnį ar lauko kompleksą. Tokiu atveju galime aprupinti visomis reikalingomis medžiagomis krosnies statybai.

KROSNIŲ ĮVAIROVĖ

Pompėjo krosnis tai tradicinė itališka malkinė krosnis, naudojama gaminant tradicinį itališką patiekalą - picą. Pompėjos krosnis yra pusapvalė pakuros dėžutė su užapvalintu kupolu, židinio plokšte prie pagrindo, susiaurintu įėjimu ir kaminu virš jo. Tai tokia įdomi konfigūracija, leidžianti greitai pašildyti krosnies krosnį ir židinio plokštelę iki aukštos temperatūros, reikalingos picai ruošti (apie 400 ° C), o indą iš viršaus pašildyti naudoti karštą orą, linkusį į kaminą. Tai leidžia sutrumpinti picos paruošimo laiką ir vos per 1,5–2 minutes gauti paruoštą, apetišką, keptą picą su traškia plutele! 

Lauko krosnių kompleksas

Lauko krosnis

Picų krosnis

Duonkepė

Lauko krosnių kompleksas, lauko krosnis, molinė krosnis, picų krosnis, duonkepė, picų krosnies mūrijimas, plytos picų krosniai, picos kepimas krosnyje, lauko virtuvės krosnis, picų pečius, krosnys picoms

POMPĖJOS KROSNYS

Itališkų krosnių, duonkepių,

Malkinių picų ir mobilių krosnių

Projektavimas, gamyba,

Įrengimas ir pardavimas

KONTAKTAI

MB „Molio galia“

Im. k. 305687722

+370 633 96363

info@moliogalia.lt

DARBO LAIKAS

I – V 09:00 – 18:00

VI – VII NEDIRBAME

MOLIO GALIA

Itališkų krosnių gamyba 

Įrengimas 

Pardavimas

12 mėn. garantija

KONTAKTAI

MB „Molio galia“

Im. k. 305687722

+370 633 96363

info@moliogalia.lt

DARBO LAIKAS

I – V 09:00 – 18:00

VI – VII NEDIRBAME