KROSNIŲ PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA

POMPĖJOS KROSNYS

Pompėjos krosnys, kaip sako pats jų pavadinimas, atsirado daugiau, nei prieš 2 tūkstančius metų. Tradiciškai yra laikoma, kad tai buvo apvalios kupolo formos krosnys. Dabar visos itališkos krosnys yra tokios formos su nedidelėmis variacijomis. Ji žavi ne tik savo funkcionalumu, bet ir grožiu. Ypatingą susižavėjimą kelia, kai matom viduje ugnį, kuri klojasi per kupolą ir priima jo formą. Šis vaizdas užburia ir ramina. Ir nors estetinis vaizdas yra labai svarbus, dar malonesnių jausmų gauname ragaudami maistą iš malkinio pečiaus. Picos yra nepakartojamos. Paragavę picos iš malkinės krosnies svečiai ją tikrai atsimena. Pica yra kepama apie 1-2 minutes, turi traškų kraštelį ir įgauna žavaus dūmų aromato.

„Molio Galios“ gaminamas krosnis renkasi žmonės, kurie nori gaminti tiek itališkus patiekalus, kuriems reikia aukštos temperatūros (300-400 C), tiek mėgstantys gaminti lietuviškus valgius. Šios krosnys yra gaminamos iš rankų darbo molinių plytų ir turi didelę terminę masę, bei gerą šilumos izoliaciją. Visa tai yra labai svarbu kepant rūginę duoną, gaminant troškinius bei dzūkiškas bandas. Taip pat jas vertina gurmanai mėgstantys gaminti „slow cooking“ tipo patiekalus. Tam reikia žemos temperatūros, bet ji turi laikytis apie 6 ar net 12 valandų. Viso to galima lengvai pasiekti su Pompėjos krosnimi.

Degimo kameros gamyboje yra naudojami 100% keramikos produktai, tad galima drasiai teigti, kad tai yra tikra molinė krosnis.. Manome, kad tai yra aukščiausias standartas žiūrint tiek iš ekologijos pusės, tiek mūsų krosnių medžiagų ir gamybos kokybės. Dedame visas jėgas, kad mūsų klientas galėtų pasakyti, kad tai yra “TIKRAS” daiktas.....ir tokių klientų jau turime tikrai daug.

Picu pecius
pompejos krosnis

POMPĖJOS KROSNIŲ SAVYBĖS

Pilnai keraminė degimo kamera. Tai yra natūralu, ekologiška, gražu.

Storos krosnies sienelės (100-120mm) ir didelė terminė masė užtikrina ilgą ir tolygų temperatūros išlaikymą.

Didelis šiltinimo medžiagos storis (50-80 mm) leidžia ją naudoti net esant žemai lauko temperatūrai bei patalpų viduje.

KROSNIŲ GAMYBA

Mūsų picų krosnys yra gaminamos iš rankų darbo molinių plytų. Plytos yra gaminamos taip, kad reikalautų minimaliai apdirbimo. Kiekvienos eilės plytos yra skirtingos. Taip galime pasiekti, kad siūlės tarp plytų būtų minimalaus storio, kas užtikrina picų pečiaus ilgaamžiškumą.

Valdome visą gamybos procesą nuo molio paruošimo, plytų formavimo, degimo iki krosnies gamybos bei pastatymo.

Pagrindui yra naudojamas specialios sertifikuotos 50 mm storio šamoto plokštės.

Krosnys yra gaminamos taip, kad galėtų funkcionuoti tiek patalpų viduje, tiek lauko sąlygomis. Yra daroma atitinkama apdaila.

70 cm

90 cm

DYDŽIO PASIRINKIMAS

Mūsų picų krosnys yra 70, 90 ir 110 cm vidaus diametro. 70 cm ir 90 cm krosnis dažniausiai renkasi privatūs vartotojai. 90cm yra dažnai statomos nedidelėse kavinėse. 110 cm yra gana didelė krosnis skirta picerijoms.

STACIONARIOS IR MOBILIOS KROSNYS

Pagal poreikį mūsų itališkos krosnys yra statomos ant betoninės plokštės, arba ant metalinio rėmo. Jei malkinė duonkepė bus statoma ant mūrinio, ar betoninio pamato, tinkamiausias pagrindas yra betoninis. Jei norim, kad picų krosnis būtų mobili su ratukais arba įmontuota mašinoje, tada tinkamiausias variantas yra metalinis rėmas.

Stacionarios picų krosnys

Mobilios krosnys su rėmu

Krosnys įmontuotos priekabose arba mašinose

Lauko krosnių kompleksas, lauko krosnis, molinė krosnis, picų krosnis, duonkepė, picų krosnies mūrijimas, plytos picų krosniai, picos kepimas krosnyje, lauko virtuvės krosnis, picų pečius, krosnys picoms

POMPĖJOS KROSNYS

Itališkų krosnių, duonkepių,

Malkinių picų ir mobilių krosnių

Projektavimas, gamyba,

Įrengimas ir pardavimas

KONTAKTAI

MB „Molio galia“

Im. k. 305687722

+370 633 96363

info@moliogalia.lt

DARBO LAIKAS

I – V 09:00 – 18:00

VI – VII NEDIRBAME

MOLIO GALIA

Itališkų krosnių gamyba 

Įrengimas 

Pardavimas

12 mėn. garantija

KONTAKTAI

MB „Molio galia“

Im. k. 305687722

+370 633 96363

info@moliogalia.lt

DARBO LAIKAS

I – V 09:00 – 18:00

VI – VII NEDIRBAME